واحد 86 متری با پارکینگ اختصاصی ، نما سنگ تراورتن

تومان2,900,000,000

توضیحات

معمولا خریداران در هنگام خرید خانه در شهرک مریم اندیشه به دنبال بیش از چهار دیوار و یک پارکینگ هستند. موقعیت مکانی شاید یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده ارزش ملک باشد. همچنین یکی از جذاب ترین ویژگی های آپارتمان های سطح بالا است.با این حال، یک محله واقعا عالی چند عامل مهم مشترک دارد: دسترسی، ظاهر و امکانات رفاهی که این خانه تمامی موارد را دارد.

خرید آپارتمان 86 متری در شهرک مریم اندیشه

دوخوابه ، کولر آبی ،سال ساخت 1392 ، دارای پارکینگ اختصاصی ، نما سنگ تراورتن ، گاز رومیزی ، انباری دارد ، کلا شش واحد ، طبقه سوم، دارای کمد دیواری در هر دو اتاق خواب ، دارای مستاجر که اواسط آبان ماه 1402 تخلیه می شود ، پنجره نشیمن قدی با ارتفاع مناسب ، آدرس :شهرک مریم، خیابان شاهد، تاریخ درج خانه 30 مهر ماه 1402

هنگام خرید خانه ای مانند این ملک به چه مواردی دقت کنیم

  • دارای امکانات ضروری مانند خواربار فروشی، مغازه ها و رستوران ها نیز می باشد. بیشتر مردم دوست دارند به مکان‌هایی رفت و آمد کنند که راحت هستند. 
  • با شلوغ شدن مکان های شهری که به دلیل توسعه مسکونی و تجاری در اطراف، فاقد پوشش سبز مناسب و فضای باز هستند، توسعه دهندگان به سمت مکان های حاشیه ای و حومه شهر حرکت می کنند و با هزینه کمتر از امکانات رفاهی بهتری برخوردار شوند.
  • کیفیت زندگی شما تا حد زیادی به موقعیت ملک مسکونی شما بستگی دارد. آیا مایلید در یک منطقه آرام، خانواده پسند، یک محله شهری یا یک حومه شهر با امکانات زندگی مجلل زندگی کنید؟ مهم است که مکانی را انتخاب کنید که اطمینان حاصل کند که خانواده شما خوشحال و راضی هستند.

نتیجه گیری

وقتی قصد خرید آپارتمان در شهرک اندیشه را دارید، مطمئن شوید که محله فقط برای شما مطلوب نیست، بلکه دارای ویژگی های عینی است – مانند امکانات رفاهی جذاب، مدارس خوب – که به اطمینان از افزایش ارزش سرمایه گذاری شما در طول زمان کمک می کند. بهتر است لینک کدام فاز شهرک اندیشه برای سرمایه گذاری بهتر است را نیز بخوانید.

این ملک را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button