خرید آپارتمان 53 متری در مجتمع آسمان با پارکینگ

تومان2,150,000,000

توضیحات

مردم همیشه سعی می کنند نقش مناسبی را برای خود در انتخاب ملک داشته باشند تا از مشکلاتی که برای او پیش می آید دوری کنند،باید انتخاب کند که چه چیزی برای خود و خانواده اش مناسب است تا به یک زندگی مناسب دست یابد.

خرید آپارتمان 53 متری در اندیشه

تک خواب ،طبقه دوم، آسانسور دارد ، کف سرامیک ، بازسازی شده ، کاملا نورگیر ، کولر آبی ، فاصله تا نانوایی و مراکز خرید حداکثر پانصد متر ، نما سنگ تراورتن ، حمام و دستشویی جدا از هم ، کابینت های گلاس ، آدرس : مجتمع آسمان فاز 3 ، تاریخ درج ملک 29 مهرماه 1402

جهت کسب اطلاعات بهتر و کاملتر لطفا با ما تماس بگیرید که هم از نحوه بازدید ملک اطلاع داشته باشین و هم ویژگی های مهم این ملک را برای شما کامل توضیح دهیم . همچنین می توانید لینک  خرید آپارتمان در اندیشه که ملک های جدید تر ما نیز می باشد ، ببینید.

مزایای مهم و قابل توجه این خانه پنجاه و سه متری فروشی شامل وارد زیر می شود

قیمت مناسب برای طبقه دوم :

  • قیمت آپارتمان ها با توجه به موقعیت مکانی متفاوت است، زیرا هزینه های خرید برای طبقات پایین نسبت به طبقه های بالاتر افزایش می یابد و هر چه بالاتر می رویم هزینه خرید کمتر می شود و طبقه دوم از نظر هزینه متوسط ​​در نظر گرفته می شود.

صداهای بلند و پر سر و صدا:

  • هیچ مزاحمت قابل توجهی از صداهای مردم، کودکان و ماشین ها در خیابان ایجاد نمی شود، زیرا هر چه به پایین نزدیکتر می شوید، صدا بلندتر می شود و این منجر به کمبود راحتی و سردردهای مداوم می شود.

از منظره ساختمان لذت ببرید:

  • وقتی بالا می روید می توانید از نمای ساختمان و نمای کلی آن لذت ببرید و طبقه بالاتر البته بهترین است، اما از طبقه سوم می توانید بخشی از نمای ساختمان لذت ببرید، اما اگر به پایین بروید طبقات پایین تر، اصلا نمی توانید از منظره لذت ببرید.

مطلب کدام فاز شهرک اندیشه برای سرمایه گذاری بهتر است را نیز بخوانید.

این ملک را به اشتراک بگذارید

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *