وبلاگ

وام مسکن اندیشه 1402

سقف مبلغ وام مسکن در شهرک اندیشه شهریار در زمستان 1402

یکی از بزرگترین موانعی که بسیاری از سرمایه گذاران املاک و مستغلات با آن روبرو هستند – به ویژه زوج های جوان- تامین مالی آنها است.ما می دانیم که وقتی برای خرید یک دارایی به بودجه نیاز دارید، باید این فرآیند تا حد امکان سریع، انعطاف پذیر و بدون استرس باشد.

سقف تسهیلات (وام ) خرید مسکن اعلام شده در شهر جدید اندیشه

از تیرماه 1402 برای مراکز استان‌ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت، مبلغ تسهیلات خرید مسکن به صورت انفرادی ( آپارتمان حداکثر تا 25 سال) 320 میلیون تومان می باشد. سقف فردی تسهیلات خرید مسکن در سایر شهر‌های کشور( از جمله شهرک اندیشه ) 240 میلیون تومان خواهد بود ، استعلام عدم وجود سابقه چک بازگشتی و بدهی وام و انجام استعلام داخل بانکی، الزامی می باشد.

وام مسکن اندیشه 1402

همچنین سقف تسهیلات جعاله تعمیر واحدهای مسکونی از محل اوراق ممتاز در همه مناطق کشور 160 میلیون تومان است که در آن شرط قدمت ساخت وجود ندارد، اما برای تسهیلات خرید مسکن پرداخت این تسهیلات برای املاک حداکثر 30 سال ساخت امکانپذیر است (منبع : source) . دقت نمایید در صورتی که ملک خریداری می کنید سال ساخت در سند تک برگ قید نمی شود و ملاک قرار ندهید ، فقط پایان کار ساختمان مورد تایید شهرداری قید می شود.

منظور از وام 640 میلیونی تومان در این شهرک

وام 640 میلیون تومانی

وقتی می‌گوییم یک زوج در شهرک اندیشه فاز یک می‌تواند 640 میلیون تومان وام بگیرد، منظورمان جمع دو تا وام 240 میلیون تومانی فردی و یک وام تعمیرات مسکن (جعاله) 160 میلیونی است، ( یعنی دو وام فردی به‌علاوه یک وام جعاله 640 =160+240+240 ) . البته باید مبلغی در حدود 115 الی 120 میلیون تومان بابت خرید اوراق بپردازید ، پس خالص ارزش آن با کسر هزینه اوراق حدود 525 الی 520 میلیون تومان است،امیدوارم قابلیت اخذ وام 640 میلیون تومانی را درک کرده باشید . همچنین برای اطلاع حداکثری مبلغ رهن آپارتمان در اندیشه عکس زیر مشاهده نمایید ( در ضمن حداقل دو هفته زمان می بره ) .

رهن ملک فاز یک

نتیجه گیری

یک گزینه رایج استفاده از وام برای خرید خانه در اندیشه است.در هر صورت، اگر ملکی را به‌عنوان خانه یا سرمایه‌ گذاری می‌خرید، وب سایت مسکن لطفی در اندیشه فاز یک را بررسی کنید تا هم از قیمت ملک اطلاع پیدا کنید و هم سایر شرایط اطلاع پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *