وبلاگ

محل قرار گیری فاز یک در نقشه

معرفی اندیشه فاز یک همراه با نقشه کامل و قیمت ملک مسکونی و مغازه

در گذشته اندیشه شهرکی کوچک و کم جمعیت بود و اکنون در حال تبدیل شدن به یکی از مهم ترین شهرهای استان تهران می باشد که تجربیات فوق العاده ای را برای همه بازدیدکنندگان در مناطق مختلف فراهم می کند.

اندیشه فاز یک کجاست

این محله در استان تهران و فعلا جزو شهر شهریار می باشد ، که در قسمت شمالی آن بلوار ولایت ، در قسمت جنوبی بلوار اینالو محدود شده است ، مهمترین خیابان های این بخش بلوار دنیا مالی ، خیابان مدرس و بلوار طالقانی می باشد ، در صورت عدم ترافیک با شهر تهران ( میدان آزادی ) حدود 35 دقیقه فاصله دارد.نقشه هوایی زیر را ببینید.

نقشه اندیشه فاز یک
محدوده ی اندیشه فاز یک در گوگل مپ

با نام شهرک اندیشه اولین چیزی که به ذهن خطور می کند، فاز یک این شهرک می باشد که در توسعه و پیشرفت و ارتفاع ساختمان ها و مراکز خرید خود با تمامی شهرستان های اطراف تهران رقابت می کند، حتی در بعضی موارد به خاطر آب و هوای مناسب این منطقه به سایر قسمت ها ترجیح داده می شود. در اینجا معمولا آپارتمان های مسکونی سه طبقه و بدون آسانسور می باشد و ملک ها با متراژ کوچک یعنی متراژ 40 الی 60 متر به راحتی پیدا میشه.

خیابان دنیا مالی فاز یک اندیشه

شرایط آب و هوایی عمومی

شرایط آب هوایی از لحاظ آلودگی در سطح خوبی نسبت به شهر تهران ( خیابان آزادی و اطراف آن ) قرار دارد ولی در زمستان نسبت به تهران هوا کمی سردتر تا حدی هم بارندگی بیشتری دارد.

منظور از سر فاز یک اندیشه شهریار

منظور ابتدای فازیک از خیابان بلوار ولایت تا خیابان سوم غربی یا شرقی می باشد که شامل خیابان اطلاعات و خیابان شاهد غربی و شرقی نیز می شود خط چین مشکی عکس زیر ببینید. مغازه ها سر فاز بیشتر شامل موبایل فروشی و مشاور املاک می باشد.

ابتدای فاز یک
عکس لوکیشن

که معمولا به خاطر نزدیکی به خطوط تاکسی تهران به اندیشه افرادی که در این قسمت زندگی می کنند ، معمولا تا محل زندگی خود پیاده می روند و تاکسی داخلی سوار نمی شوند.در این قسمت از شقایق یکم تا سوم برای زندگی پیشنهاد می شود.خیابان اطلاعات و خیابان شاهد چه غربی چه قسمت شرقی با توجه به شلوغلی بیشتر برای زندگی آنچنان پیشنهاد نمی شود. در صورتی ملک شما در شهرک مریم اندیشه واقع شده باشه می بایست تاکسی ها سر فاز سوار بشید.

نزدیکترین مترو به اندیشه فاز 1 کرج

نزدیکترین و بهترین مترو در مسیر اندیشه به تهران ، ایستگاه مترو بیمه هست ، معمولا ایستگاه آزادی خیلی شلوغ هست پس بهتر قبل از این ایستگاه سوار مترو بشید .در مسیر تهران به اندیشه با توجه به این که ایستگاه اتوبوس و تاکسی در نزدیکی مترو آزادی هست بهترین گزینه بدون تردید همین ایستگاه می باشد.

نزدیکترین مترو در مسیر اندیشه به تهران

امکانات آموزشی فاز 1 شهر جدید اندیشه

تعداد بیشمار هم آموزشگاه زبان و هم دبیرستان و راهنمایی و ابتدایی در اندیشه فاز یک پیدا می شود ، الخصوص مراکز غیر انتفاعی در قسمت شرقی فاز یک هر کوچه یا دبیرستان یا راهنمایی یا ابتدایی غیراتفاعی پیدا می شه.

مجتمع های تجاری و فروشگاه ها و مراکز درمانی

مرکز خرید دامون ، آدرس :خیابان دنیامالی ، مابین ارغوان دوم و سوم

مرکز خرید دامون

مرکز خرید رز سنتر، آدرس :خیابان دنیامالی ، مابین ارغوان یکم و دوم

درمانگاه شبانه روزی شاهد ، آدرس :سر فاز، خیابان شاهد غربی

درمانگاه شاهد

معرفی پارک های فاز یک

بهترین و شلوغ ترین پارک این منطقه بدون تردید پارک بوستان هشتم میدان امام خمینی می باشد ، که هم خیلی بزرگه و هم امکانات کاملتری نسبت به سایر پارک های موجود داره .

پارک هشتم andisheh
عکس پارک هشتم

پارک آزدگان :بیشتر مناسب قدم زدن می باشد ، همچنین نسبت به پارک هشتم کوچکتر و خلوتر می باشد.

قیمت خانه و آپارتمان و ملک تجاری ( مغازه ) در اندیشه فاز یک شهریار

طی یه دهه گذشته قیمت ملک واقعا در این منطقه بالا رفته که آپارتمان مسکونی با سند در داخل حریم فاز یک یعنی خیابانهای شقایق و ارغوان ( شهرک رفاه و خیابان های اطرف طالقانی جزو حریم اصلی نیست ) دیگه کمتر از 30 میلیون تومان پیدا نمی شه می توانید لینک خرید آپارتمان در اندیشه مشاهده نمایید و ملک تجاری ( مغازه ) هم دربهار 1403 به غیر از پاساژها ( داخل پاساژ ها ارزونتره اصولا ) در خیابان های فرعی مثلا شقایق یازدهم حداقل قیمت متری 70 الی 75 میلیون تومان می باشد حداقل قیمت برای جایی که سرویس بهداشتی نداشته باشه و هچنین دارای کرکره برقی نباشه ، البته که در خیابان دنیامالی حدود قیمت ملک تجاری سه الی چهار برابر این قیمت هست . حتی اجاره مغازه در خیابان دنیامالی به 30 الی 40 میلیون تومان در ماه رسیده که به نظرم هر فردی نمی تونه این اجاره تقبل کنه ، پس بهتره قبل از اجاره مغازه در این خیابان تمامی موارد بررسی کنید. برای اطلاع دقیق تر می توانید لینک املاک اندیشه فاز 1 مشاهده نمایید.

مطلب مشابه

خیابان طالقانی شهرک اندیشه

 وام مسکن در شهرک اندیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button