وبلاگ

عکس خیابان طالقانی

خیابان طالقانی ، اندیشه فاز یک کجاست

طول این خیابان جدود 3300 متر می باشد ، یکی از خیابان های اصلی در اندیشه فاز یک می باشد ، که صورت رفت و برگشت ( دو طرفه ) می باشد.خیابان نسبتا شلوغی می باشد .در صورتی که قصد سرمایه گذاری مسکن در اندیشه فاز یک دارید خواندن این مطلب خالی از لطف نیست.

خیابان ( بلوار ) طالقانی اندیشه کجاست

عکس خیابان طالقانی

این بلوار یکی از اصلی ترین بلوار های در اندیشه فاز یک واقع در استان تهران می باشد ، که اکثر ملک ها ی موجود به صورت مغاز های تجاری می باشد ، ولی قیمت آپارتمان مسکونی واقع در این خیابان نسبت به فازیک ، معمولا متری چند میلیون تومان ارزانتر می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت آپارتمان در اندیشه لینک مشاهده نمایید . در صورتی که بخواهید کل این خیابان پیاده طی کنید حدود 40 دقیقه زمان می بره و در صورتی که با ماشین این خیابان طی کنید حدود 5 دقیقه زمان می برد، همان طور که عکس زیر مشاهده می نمایید مسیر مخصوص دوچرخه سواری ندارد.

طول خیابان و زمان پیاده رفتن

مکان‌های دیدنی و مهم خیابان طالقانی اندیشه

  • فروشگاه امیران : در این مکان اجناس مورد نیاز روزانه با تخفیف ارائه می شود ، این فروشگاه تقریبا وسط بلوار طالقانی رو به روی ارغوان هشتم واقع شده است
  • نمایندگی کویر موتور
  • دارای دو پارکینگ شبانه روزی
  • دارای کارواش
  • نانوایی بربری و سنگک
  • فروشگاه رفاه
  • مراکز نقاشی و صافکاری ماشین
  • فروشگاه مصالح ساختمانی
  • و…..

نحوه ورود به شهرک مریم از طریق خیابان طاقانی و بالعکس

از دو طریق می توان به شهرک مریم اندیشه وارد شوید ، که یکی از این ورودی های از طریق بلوار طالقانی می باشد ، ولی پیشنهاد من در صورتی که وسیله نقلیه دارید از طریق خیابان شهدای اینانلو اندیشه برای ورود به این شهرک می باشد. همچنین در صورتی که بخواهین از طریق بلوار طالقانی وارد ارغوان ها بشید ، بنده خیابان ارغوان هشتم پیشنهاد می کنم بخاطر این که هم دو طرفه است و معمولا ترافیکی که خیابان 12 غربی داره این خیابان نداره و همچنین به راحتی از خیابان هشتم وارد بلوار مدرس بشید. بدون اینکه وارد خیابان نسبتا شلوغ دنیا مالی بشید. در صورتی که قصد سفر به تهران دارید لینک فاصله شهرک اندیشه تا تهران چقدر است را مطالعه نمایید.

شهرک های اطراف بلوار طالقانی فاز یک

شهرک مریم : همانطور که بالا گفتم در قسمت انتهای خیابان طالقانی ، شهرک نسبتا معروف شهرک مریم واقع شده است که بین شهرک های اطراف این خیابان بهترین گزینه جهت خرید آپارتمان می باشد و از لحاظ امکانات در سطح قابل قبولی می باشد.

شهرک المهدی : این شهرک آنچنان معروف نشده پس جای رشد و پیشرفت دارد که ابتدای آن بلوار ولایت و انتهای آن خیابان ارتش می باشد.

مطالب مشابه

اجاره آپارتمان و خانه در اندیشه

مبلغ وام مسکن در شهرک اندیشه شهریار 

معرفی اندیشه فاز یک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *