وبلاگ

مسیر اندیشه تا تهران

فاصله شهرک اندیشه تا تهران چقدر است و کدام فاز آن به تهران نزدیکتر

ساکنان و افراد اغلب مجبورند برای کار بین تهران و شهرک اندیشه سفر کنند ، اگر علاقه مند به برنامه ریزی یک سفر یک روزه از تهران به اندیشه و بالعکس هستید، روش های مختلف حمل و نقل برای کمک به شما در رسیدن به هدف است. در صورتی که قصد خرید آپارتمان در اندیشه دارید بهتر است این مطلب کامل بخونید. 

فاصله شهرک اندیشه تا تهران چقدر است

اگر از اندیشه به تهران می روید، سفر تقریباً یک ساعت طول می کشد.  شما می توانید این کار را از طریق ماشین شخصی ، تاکسی، اتوبوس و تاکسی های اینترنتی انجام دهید. به یاد داشته باشید، این انتخاب ها از نظر مسیر، کرایه و سایر ویژگی ها متفاوت است.این مسیر فاقد مترو می باشد و بهترین ایستگاه مترو در مسیر ایستگاه بیمه می باشد .

مسیر تهران اندیشه

اگر می خواهید با ماشین شخصی بروید، فاصله رانندگی بین تهران ( میدان آزادی ) و شهر جدید اندیشه 34 کیلومتر است . اگر ماشین خود را با سرعت متوسط ​​75 کیلومتر در ساعت سواری می کنید، زمان سفر حدود 35 الی 40 دقیقه ( از ساعت ده صبح تا پنج بعد ازظهر ) خواهد بود. البته شب ها این مسیر حدود یک ساعت طول می کشه ( از ساعت 6 شب تا 8:30 دقیقه ) و صبح ها این مسیر اندیشه به تهران حداقل یک ساعت و نیم طول می کشد.

اتوبوس

برای کسانی که به دنبال راهی مقرون به صرفه و راحت برای سفر هستند، اتوبوس اندیشه به تهران و بالعکس یک گزینه عالی است. این سفر حدود 1 ساعت طول می کشد و یک سواری نسبتا راحت و با تهویه مطبوع را ارائه می دهد. مبلغ کرایه در پاییز 1402 ده هزار تومان می باشد که معمولا به صورت نقدی باید پرداخت نمایید.که شب ها مسیر اندیشه به تهران تا ساعت 8 شب ( البته تا 8 و نیم امکان داره باشن ) برقرار می باشد ولی مسیر آزادی به اندیشه احتمالا تا ساعت 9:30 شب برقرار می باشد .

اتوبوس اندیشه

تاکسی

سفر با تاکسی گزینه خوبی برای کسانی است که به دنبال رفت و آمد سریعتر هستند. این سفر بسته به شرایط ترافیکی معمولاً حدود سی دقیقه است.

تاکسی‌های معمولی زرد رنگ را می‌توانید در ابتدای فاز یک اندیشه پیدا کنید مبلغ کرایه نفری 30 هزار تومان می باشد ، یا از طریق اپلیکیشن های تاکسی اینترنتی سواری رزرو کنید. اما نرخ آنها برای سفر کامل ممکن است بالاتر از تاکسی های معمولی باشد.

اجاره ماشین 

برای کسانی که خواهان انعطاف پذیری برای گشت و گذار در هر دو شهر با سرعت خاص خود هستند، اجاره اتومبیل می تواند گزینه مناسبی است. این امر سهولت حمل و نقل درب منزل را فراهم می کند، اما قبل از شروع سفر باید با روند اجاره و مقررات رانندگی آشنا باشید و همچنین یه سری مقررات وب سایت هایی که خودرو اجاره می دن دارن .

کدام فاز شهرک اندیشه به تهران نزدیکتر است

خوب بستگی به این داره که آپارتمان محل سکونت شما کجای فاز باشه مثلا اگه با اتوبوس به اندیشه بیایید ، احتمالا باید در انتهای مسیر یک تاکسی دیگه سوار شوید تا به مقصد برسید ، البته تعدادی از افراد که داخل فاز یک سکونت دارن بقیه مسیر پیاده طی می کنند . با توجه این که انتهای مسیر تهران به اندیشه چه با اتوبوس چه با تاکسی ها در ابتدای فاز یک هست اصولا کسایی که محل سکونتشان در نزدیکی سر فاز 1 هست سریعتر می رسند ولی حداکثر طی ده دقیقه با ماشین میشه به دور ترین قسمت اندیشه که فاز دو می باشد رسید .من خودم زندگی در قسمت شرقی فاز یک ( به غیر از چهارم و هشتم و دوازدهم ) به سایر نقاط اندیشه ترجیح می دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *